RCR Distribution.cz

Distributor skla RCR Cristelleria Italiana pro Českou a Slovenskou Republiku

ilustračný obrázok ilustračný obrázok ilustračný obrázok

Novinky

RCR World's Best 2014

 

Skleničky RCR World's Best jsou geniálním, jednoduchým a komplexním řešením pro každý stůl. Vinná sklenice je sejmutá z piedestalu, zcela bez nožky, snadno padnoucí do ruky, přístupná pro každého, vhodná pro jakýkoliv nápoj, pro jakékoliv příležitost, vždy elegantní. Destilované kvintesence nápojového skla. Simply World's best.       

 

RCR představila revoluční řadu sklenic na víno World's Best

RCR představila novou revoluční řadu degustačních sklenic na víno s názvem World's Best. Řada si klade za cíl zcela změnit dosavadní koncept degustačních sklenic. Má jednoduchý, inovativní a přístupný tvar, který každému snadno padne do ruky. Nožka zcela zmizela a je nahražena kroužkem skleněných kapiček, které spolehlivě oddělují sklenici od podložky. Díky tomu je sklenice univerzálnější, odolnější, skladnější a cenově dostupnější.  

 

RCR slaví 25. výročí sklenic Opera

RCR oslavila 25. výročí zahájení výroby legendárních sklenic Opera, které se úspěšně vyrábí již od roku 1988. Sklenice, vázy a mísy řady Opera se stala nejúspěšnějšími a nejrošířenějšími výrobky RCR Cristalleria Italiana ve světě. Řada se velmi dobře prodává i v roce 2013 a má tak velmi dobře "našlápnuto" do dalších desetiletí.  

Prezentace nového materiálu LUXION®

Laboratoře RCR Cristalleria Italiana vyvinuly novou generaci bezolovnatého křišťálu, jež dostal název LUXION®. "Ultračistý" LUXION® má index lomu 1,5425, což je nejvíce ve srovnání s ostatními křišťálovými materiály na trhu. Díky pečlivé přípravě a dokonalému vyvážení ingrediencí má LUXION® nulové barevné reziduum a téměř dokonalou průhlednost. Sklenice vyrobeny z tohoto materiálu nejsou dodatečně stříkány žádnou organickou látkou (tato technologie je používána ostatními výrobci pro zvýšení odolnosti sklenic; negativně však ovlivňuje barevnou neutrálnost a průhlednost sklenice; stopy těchto látek se rovněž rozpouštějí v nápoji a mohou ovlivnit jeho chuť a vůni). Výrobek má tak stejné vlastnosti, jako by byl vyroben z čirého kusu přírodního křišťálu. 

Videoprezentace RCR na Fuori Salone del Mobile di Milano 2010

O RCR Cristalleria Italiana

 Generální manažer Roberto Pierucci hovoří o RCR Cristelleria Italiana

Kontakt

René Tengler (jednatel)

astragold@astragold.com

+420 737 248 830

8:00 - 14:00 po-pá

 

Sklad, showroom:

ASTRA GOLD, s.r.o.

Dubická 985/36

470 01 Česká Lípa

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení